Etiket Arşivi: konya tarım

KONYA TARIM 0332 342 40 11

Yorum Yok 14365 Görüntüleme0

OMTAR TARIM

Tarım ilaçları, Zirai Gübreler ve Tohum sektöründe yirmi yılı aşkın süredir kazandığımız tecrübemizi sizlerle paylaşmak için, 2015 yılında OMTAR TARIM firması olarak Konya’da faaliyet göstermeye başladık.

Uzun yıllar Türkiye’nin dört bir köşesinde tarım ilaçları bayileriyle sıkı dostluklar kurarak gücümüze sizin güveninizle güç kattık. İç Anadolu Bölgesi Zirai İlaç Bayilerine hizmet veren firmamız, Toptan Zirai İlaç Satışı, Toptan Gübre Satışı, Toptan Tohum Satışı ve Toptan Halk Sağlığı İlacı Satışı ile sizlerin desteği ve güveniyle sektörün içinde hızla büyüyen firmaları arasına girmeyi başardık. Tarım Sektöründe, Türkiye genelinde düzenlenen Tarım Fuarlarında yerimizi alarak yeni dostluklar edindik.

Bilinçli Tarım – Bilinçli Çiftçi, Kaliteli İlaç ve Tohum – Bol verim anlayışıyla tarım ilaçları bayilerine hizmet veren firmamız; ekonomik, zamanında teslim ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.

TARIM İLAÇLARI TOPTAN SATIŞI KONYA 0532 678 77 90

Yorum Yok 76561 Görüntüleme3

     OMTAR TARIM firması olarak İç Anadolu Bölgemizin her yerine tarım ilacı satışı gerçekleştiriyoruz. Zirai ilaç sektöründeki tüm tarım ilaçlarını firmamızda bulabilirsiniz. Bizleri hemen arayın size en kısa sürede cevap verelim.

     OMTAR TARIM olarak, siz müşterilerimize daima en kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz. Başta Agrobest Grup Baş Bayisi olarak Hizmet verdiğimiz ürünler:

     HERBİSİTLER (OT İLAÇLARI)

     FUNGUSİTLER (MANTAR İLAÇLARI)

     AKARİSİTLER 

     İNSEKTİSİTLER

     Zirai İlaç olarak firmamızda piyasada bulunan tüm markaları bulmanız mümkündür. Sipariş için lütfen bizimle iletişime geçin.

OMTAR TARIM – KONYA TARIM İLAÇLARI

Yorum Yok 51475 Görüntüleme0

OMTAR TARIM  yeni Web sitesiyle hizmetinizde… Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için mobil uyumlu web sitemiz yayına girdi. Siparişlerinizi, öneri ve şikayetlerinizi web sitemiz aracılığı ile bizlere bildirebilirsiniz. Sektörde öncü firma olma yolunda ilerleyen OMTAR TARIM olarak tüm müşterilerimize bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.